Partners d.o.o.
Prva stran|Akcije|Novo v ponudbi|Artikli v prihodu|Najbolj gledano|Akcija meseca|O podjetju|Pogoji poslovanja|Dostava in vračila|Pišite nam|Zaposlitve
Prijava na novice
Prijava in odjava na e-novice
Iskanje po ponudbi
 
     Vaša košarica je prazna
  Ponudba izdelkov
AKCIJE (9)
RAZPRODAJA (5)
RABLJENO
Predstavitveni - Renew (5)
Računalništvo (2790)
TV in audio (131)
Foto, GPS (148)
Potrošni material (2230)
Pametni dom (5)
Pametna - LED svetila
Igralne konzole in igre (635)
Klima naprave (34)
Klima naprave z montažo
Infrardeči (IR) grelni paneli
Kaminske peči / kamini na drva
Kaminske peči na drva z montažo
Kaminske peči / kamini na pelete
Kamin. peči na pelete z montažo
Električni radiatorji-grelniki (12)
Prezračevalne naprave (1)
Toplotne črpalke ogrevanje
Toplotne črpalke sanitarna voda
Interaktivne table / zasloni
Elektro ogrevanje
Električna kolesa
Zložljiva kolesa (1)
Videonadzor (26)
Alarmi in domofoni
Šport in prosti čas
Droni (5)
Biro in šola (8)
Zdravje in osebna nega
Telefonija (39)
Penine - šampanjci
Gospodinjski aparati

HP V1410-24G Switch (J9561A)

Model: 104930
HP V1410-24G Switch (J9561A)
251,54€ OutOfStock
POMEMBNO OBVESTILO!

Zaradi različnih razlogov (nedobavljivost, neaktualnost ipd.) smo artikel, ki si ga ogledujete, umaknili iz naše ponudbe. Artikel si lahko ogledate, vendar ga ne morete naročiti.
Za kakršna koli vprašanja nam pišite na

 
Objavi na Facebooku Vračilo artikla v 45 dni Brezplčana dostava


HP 24 portno L2 gigabit stikalo J9561A
22 x 10/100/1000 Mb/s port
2 x uplink 10/100/1000 Mb/s RJ-45
ali gigabit SFP (reže mini Gbic)
prepustnost 35,7 Mpps
samodejna nastavitev (unmanaged)
možnostjo montaže v komunikacijsko omarico
Dodatne lastnosti:
funkcija green za manjšo porabo
brez ventilatorjev
mehanizem QoS
Dodatki:
optični modul multi Mode: X121 1G SFP LC SX
oznaka J4858C - Avtera ident 056635
optični modul multi/single mode: X121 1G SFP LC LX
oznaka J4859C - Avtera ident 078735


Podatki o tem artiklu
Zaloga v skladišču
Ne
Možnosti plačila
NAKAZILO PO PREDRAČUNU
Z GOTOVINO V RADENCIH
Možnosti prevzema
OSEBNI PREVZEM V RADENCIH
REDNA DOPOLDANSKA DOSTAVA


Podobni artikli
Linksys 5 portno GIGA stikalo LGS105-EU-RTL 117316

Linksys 5 portno GIGA stikalo LGS105-EU-RTL 117316

Cena: 37,19€
Dobava: na zalogi


Stikalo Giga 04xRJ45 20xSFP 4xSFP+ CRS328-4C-20S-4S+RM Mikrotik

Stikalo Giga 04xRJ45 20xSFP 4xSFP+ CRS328-4C-20S-4S+RM Mikrotik

Cena: 365,27€
Dobava: zadnji kosi


Stikalo Giga 05x RJ45 1x SFP Mikrotik RB260GSP

Stikalo Giga 05x RJ45 1x SFP Mikrotik RB260GSP

Cena: 61,93€
Dobava: zadnji kosi


www.partners.si